Informacja o aktualizacji programu SOD Konstruktor na 2024 rok.

04.02.2023

 

Z wielką radością pragniemy Państwa poinformować, że już od 20 lat dostarczamy Państwu rozwiązania informatyczne, które nie tylko spełniają najwyższe standardy funkcjonalności, ale również przyczyniają się do zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Z dumą ogłaszamy, że nasza firma od dwóch dekad współtworzy z Państwem aplikacje komputerowe, spełniające trudne wymagania branżowe. Dziękujemy Państwu za zaufanie, jakim nas obdarzyliście przez te wszystkie lata współpracy. Wasza wierność i wsparcie były dla nas niezmiernie cenne. Jako firma zawsze dążymy do doskonałości, rozwijając się wraz z Państwa potrzebami.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie trwać nadal, kontynuując rozwój innowacyjnych projektów i wspierając wartości społeczne poprzez zatrudnianie pracowników niepełnosprawnych. Jeszcze raz dziękujemy za te 20 lat wspólnej podróży i zaufanie, które nam Państwo okazali

Zmiany  w wersji 10.00

1. Zmiana szaty graficznej programu.

2. Dla nowych klientów dodano kreatora wdrożenia aplikacji.

3.  Poprawa czytelności raportów.

4.WAŻNA ZMINA !!!!

W wersji 10.00 można importować informacje z programu Płatnik dotychczasową metodą, łącząc się z aplikacją Płatnik, lub importować je bezpośrednio z pliku xml (dawniej kdu) utworzonego przez aplikacje kadrowo płacowe.

Nową wersję programu można pobrać z naszego serwera www.sod.tandem.biz.pl